27
Haz

ISO 9001 Bursa (Kalite Yönetim Sistem Belgesi)

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO 9001 Bursa (Kalite Yönetim Sistem Belgesi) ile Bursa’daki işletmelere kalite gelişim süreçlerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Günümüzde işletmelerin rakiplerinden bir adım öne geçmelerini sağlayan çalışmalardan biri de de firmanızın ISO yönetim sistem belgelerinin olmasından geçmektedir.

ISO belgelerini set olarak düşünürsek;

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001 Çevre Yöneyim Sistemi

ISO 45001 İSG Yönetim sistemi

ISO 100002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şeklindedir,

ISO 9001, 14001, 45001, 10002 sertifikalarını sizden satış yaptığınız/yapacağınız müşteriniz, ihaleye girmek için ihalenin bir gerekliliği veya üst yönetim olarak firma yetkilileri talep edebilmektedir.

ISO 9001, 14001, 45001, 10002 standartlarının şartları geneldir. Her kapasitedeki firma ve sektör için uygulanabilmektedir.

Belgeyi teslim edeceğiniz kurum, kuruluş ya da firma talebine töre akreditasyon seçenekleri bulunmaktadır. Örneğin: (TÜRKAK, DAKKS, IAS, DAKKS)

Demirkanat Mühendislik olarak işlemlere nasıl başlarız?

ISO 9001 Bursa belgelendirme sürecine başlarken öncelikle ihtiyacınız olan sertifikayı tespit ederiz. Tespit edilen standart dahilinde gerekli sertifikanız çıkana kadarki tüm süreci yönetiyoruz.

Türkak akrediteli sertifika işletme şartları uygunsa 10-15 günde çıkarken,

Uluslararası geçerli Yurtdışı akredite sertifika 2-4 iş gününde çıkmaktadır,

Demirkanat Mühendislik olarak on yılı aşkın süredir, işletmelere ISO 9001:2015 belgesi, ISO 9001 eğitimi, ISO 9001 dokümantasyon oluşturma, ISO 9001 Bursa alanlarında hizmet veriyoruz.

Bursa’da bulunan Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi, Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Uludağ Organize Sanayi Bölgesi, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, Kestel Organize Sanayi Bölgesi, Mustafa Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi, Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi, Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi, Yenice Organize Sanayi Bölgesi ’deki işletmelerin gerek ihracat gerekse iç piyasada ülkemize ciddi katkılar sağladığının bilincindeyiz. İşletmelerin bu denli katkılarına kayıtsız kalmıyor ISO 9001 belgelendirme süreçlerinde Bursa firmalarına destek oluyoruz.

İşlemelere Başlamak İçin: Vergi levhası, imza sirküsü, faaliyet belgesi, kuruluş gazetesi ve son ay sgk hizmet listesi yeterlidir.

Yaptığımız tüm çalışmalar ürününüzün bağlı olduğu yönetmelik ve standartlara göre yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!