COC Belgelendirme Hizmeti

DemirKanat Plus+ BELGELENDİRME

Ülkeler arası hükümet anlaşmaları sebebiyle temin edilmesi gereken COC belgesi, ithalat ve ihracat süreçlerini koruyacak şekilde ticaret yapılmasına olanak sağlar.

COC Belgesinin alınmaması Durumunda:
Belgenin alınmaması durumunda, yapılan ticari anlaşmalara bağlı olarak cezai yaptırımlarla karşılaşabilir, ürünlerin gümrükte kabul edilmemesi ve geri gönderilmesi ile, maddi zarara uğrayabilir, sevkiyatlarınızda yaşanan aksaklıklara bağlı olarak sektörde güvenilirliğinizi yitirebilirsiniz.

Biz ne yapıyoruz?
Sizden talep edeceğimiz dokümanlar ile başvurunuzu alıyoruz. İlgili iş ortağı ülkeye ve standartlarına bağlı olarak, teknik uzaman ekibimiz tarafından, ürünlerinize yükleme öncesi gözetim hizmeti gerçekleştiriyoruz, başvurunuz akabinde ülke kontratı yaparak süreci tamamlıyoruz.

Yapacağınız ihracat rakamına göre yapılan bu sertifikasyon hizmetini gerçekleştirebilmemiz için, yükleme yapmadan önce tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için danışmanlarımıza ulaşabilir veya info@demirkanat.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Başlıca çalışma yaptığımız ülkeler; Etiyopya, Fildişi Sahilleri, Gabon, Irak, Kamerun , Katar,  Kenya Libya,  Nijerya, Suudi Arabistan, Tanzanya, Uganda, Zanzibar,

Daha detaylı bilgi almak istemez misiniz?