Hakkımızda

DEMİRKANAT PLUS+


2017 yılından beri Ankara’da hizmet vermeye başlayan DemirKanat Plus+ sektörde hizmet verdiği projelerin büyük ya da küçük olmasına bakamdan ülkemize; belgelendirme, mühendislik, danışmanlık ve hizmet verdiği tüm kapsamlar dahilinde şirketlere fayda sağlamaya devam etmektedir. Kuruluşundan beri dürüstlük, mevcut pazarı tekelci yapıya bırakmama, müşterilerine mutlak fayda sağlama ve iş bitiricilik konularında sıkı duruş sergileyerek büyüme göstermiş ve saygın bir yer edinmiştir.

Anlaştığı projeleri zamanında ve beklenen müşteri memnuniyet seviyelerinin üzerinde tamamlayarak alanında ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan DemirKanat Plus+ bugünkü konumuna gelmesinde tecrübeleri, yetkin işbirlikçilerinin deneyimi ve kurucularının geliştirdiği stratejileri dikkate alarak aksiyon almaları etkili olmuştur.

Hayata geçirdiğimiz tüm sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan DemirKanat Plus+ sektörde öncü ve örnek olma amacıyla adım atarken ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.