FDA Belgesi – ABD İhracat Kaydı

DemirKanat Plus+ BELGELENDİRME

FDA (U.S. Food and Drung Administration) sertifikası, ABD pazarında girmek isteyen; gıda, ilaç ve medikal firmaları tarafından, ABD pazarına satış yapabilmek için alınması gereken bir belgedir. ABD piyasasında aktif bilinen ve güven veren bir belgele olduğundan, ürünlerin pazarlanmasında ve dağıtılmasında büyük role sahpitir.

FDA kaydı olmayan firmalarca ihraç edilen ürünlerin, ABD’ye girmesine izin verilmeyecek olup ürünlerin gümrükte alıkonulması söz konusu olabilmektedir.

Aşağıda belirtiğimiz ürünlere yönelik FDA belgesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Maske, Tulum, Önlük, Siperlik, İlaç, Biyolojik Ürün, Tıbbi Cihaz, Kozmetik Ürünler, Gıdalar”

Süreç nasıl işler?

Sizden talep edeceğimiz dokümanlar ve gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi ile başvurunuz alınır. Akabinde teknik uzaman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen süreç takibi ile FDA onay süreci başarılı bir şekilde tamamlanır.

FDA belgelendirme hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz danışmanlık hizmeti sayesinde birçok firma, ürünlerini ABD’ye ihraç etme fırsatı bulmuştur. Bu hizmetin süresi yaklaşık 8-10 iş günüdür.

Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için danışmanlarımıza ulaşabilir veya info@demirkanat.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak istemez misiniz?