19
Şub

Ankara CE ve ISO belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

Ankara CE ve ISO belge kampanyası ile Başkentimizde üretim faaliyetlerini sürdüren şirketlere %15 indirim uyguluyoruz. Savunma sanayisi başta olmak üzere, Ostim, Başkent OSB, Sincan Organize, Kazan Keresteciler gibi birçok sanayiyi bünyesinde barındıran Ankara’daki işletmelere ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve CE belgeleri kapsamında çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzun Ankara’da olması sebebiyle plansız tedarikçi denetimlerinizde dahil olmak üzere müşterilerimize ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve CE belgeleri için fayda sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan baş denetçi, makine ve kaynak mühendisleri ile, Aselsan, FNSS, ROKETSAN gibi savunma sanayisine iş yapıyorsanız dokümantasyon, tedarikçi denetimleri, temel ISO iç tetkikçi eğitimleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda belirtilen belgelere yönelik indirimli fiyatlar için teklif talebinde bulunabilirsiniz;

ISO 14001 Ankara, ISO 45001 Ankara, ISO 27001 Ankara, ISO 13485 Ankara, ISO 3834 Ankara

EN 1090 Ankara, CE Belgesi Ankara, Certificate Of Conformity Ankara.

 

İşlemlere nasıl başlarız?

ISO belgelendirme sürecine başlarken öncelikle ihtiyacınız olan belgeyi tespit ederiz. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve CE belgeleri gibi alınacak belgeyi tespit ettikten sonra, ilgili yönetim sistemine yönelik sistem kurar gerekli dokümantasyonları hazırlarız. ISO 9001 belgesi Ankara için işletmenize yönelik prosedür, talimat, form, proses, iş akışları gibi dokümante bilgiler hazır olduktan sonra uygulama yaparız. İş emri formu, uygunsuzlukların tespiti ve kayıt altına alınması, risk ve fırsatlar, müşteri memnuniyet anketi gibi gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra belgelendirme denetimi organize edilir. 10.3 maddeden oluşan denetim föyü ile belgelendirme kuruluşu tarafından denetim icra edilir. Majör uygunsuzluk bulunmaması durumunda ISO 9001 kalite yönetim sistem belgeniz veya diğer ISO belgeleriniz hazırlanmış olur.

Ankara CE ve ISO belgesi ile Demirkanat Mühendislik 7 yılı aşkın piyasa ve saha tecrübesiyle bünyesinde bulundurduğu teknik ve baş denetçi mühendisler ile hizmet vermeye devam etmektedir.