26
Mar

ISO 27001 İstanbul (Bilgi Güvenliği Sertifikası)

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO 27001 Bilgi güvenliği sertifikası en temel haliyle şirketinizdeki bilgi-belge ve dokümanların güvenli bir şekilde korunması durumudur. Örnek verecek olursak (Müşterinizin size gönderdiği proje, teknik resimler, fiyat teklifleri, sözleşmeler, siparişler, yıllık şirket hedefleriniz, v.b)

Bilgi güvenliği sertifikasına sahip firmalar 3. Kişilerin bilgilerini korumayı taahhüt eder.

ISO 27001 Standardı temel olarak aşağıdaki bilgileri kapsar;

Planlama, Liderlik, Destek, İletişim, Performans Değerlendirme, İyileştirme.

Sertifikayı sizden satış yaptığınız-yapacağınız müşteriniz, ihaleye katılmak için ihale şartlarının gereği veya üst yönetim olarak firma yetkilileri talep etmiş olabilir.

ISO 27001 standardının şartları geneldir. Her kapasitedeki firma ve sektör için uygulanabilir.

Günümüzde savunma sanayisine iş yapan şirketlerin, Bilişim sektöründeki şirketlerin alması gereken sertifikadır. Gönüllülük esaslıdır. Yasal zorunluluğu yoktur.

TÜRKAK akredite ISO 27001 Belgesini, işletme şartları uygunsa 10-15 iş gününde teslim ederken, uluslararası geçerli yurtdışı akreditasyona sahip ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistem sertifikasını 3-4  günüde teslim etmekteyiz.

Demirkanat Mühendislik olarak işlemlere nasıl başlarız?

ISO 27001 İstanbul belgelendirme sürecine başlarken öncelikle ihtiyacınız olan sertifika akreditasyonunu tespit ederiz. Tespit edilen akreditasyon dahilinde gerekli dokümantasyon çalışmasını başlatırız. Bu aşamadan sonra sertifikanız çıkana kadarki tüm süreci yönetiriz.

ISO 27001 Belgesi Kaç Günde Çıkar?

Türkak akrediteli sertifika işletme şartları uygunsa 20-25 günde çıkarken,

Uluslararası geçerli Yurtdışı akredite sertifika 2-4 iş gününde çıkmaktadır,

Demirkanat Mühendislik olarak on yılı aşkın süredir, işletmelere ISO 27001 sertifikası için hizmet veriyoruz. 

İşlemelere Başlamak İçin: Vergi levhası, imza sirküsü, faaliyet belgesi, kuruluş gazetesi ve son ay sgk hizmet listesi yeterlidir.

İstanbul ’da bulunan Beylikdüzü Organize Sanayi, Kimya sanayicileri organize sanayi, TOBB bis organize sanayi ve teknoloji bölgesi, İMES sanayi sitesi, Deri organize sanayi, Esenler sanayi sitesi, İSTEKS dokumacılar sanayi, Dudullu organize sanayi, İstanbul Anadolu Yakası OSB, İkitelli OSB, Tuzla OSB’deki işletmelerin gerek ihracat gerekse iç piyasada ülkemize ciddi katkılar sağladığının farkındayız. İşletmelerin bu denli katkılarına kayıtsız kalmıyor ISO 27001 Sertifika taleplerinde İstanbul firmalarına fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Daha detaylı bilgi ve hizmet teklifi için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!