13
Kas

ISO 9001 Ankara

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

İSO 9001 Ankara başlıklı bu bloğumuzda işletmelere kalite gelişim süreçlerinde fayda sağlamaya devam ediyoruz. Günümüzde şirketlerin piyasada yer edinebilmeleri ve hedeflerine ulaşabilir olmasını sağlayan adımlardan birisi de işletmenin İSO kalite yönetim sistem belgelerinin mevcut olmasından geçmektedir. Set olarak düşünürsek ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 yönetim sistemleri belgelerin temelini oluşturmaktadır.

Bunlar;

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001:2015 Çevre Yöneyim Sistemi

ISO 45001:2018 İSG Yönetim sistemi şeklindedir,

Kuruluşumuzun Ankara’da olması sebebiyle plansız tedarikçi denetimlerinizde, müşteri taleplerinizde, üst yönetim veya ihracat taleplerinizde ISO 9001 kalite belgesini bizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Ankara’nın merkezi ve ulaşılabilirlik açısından daha geniş olduğunu düşünürsek yapılmış bir ihracatınız için bile İSO 9001 belgesi istendiğinde bunu kısa sürede temin edebilmektesiniz.

ISO 9001 belgesini alarak ihracat sürecinizi hızlandırabilir, kurumsallaşmanın başlangıcını sağlayabilir, ürün yada hizmetlerinize yönelik izlenebilirliği sağlayabilir, satış pazarlama faaliyetlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Demirkanat Mühendislik olarak işlemlere nasıl başlarız?

ISO 9001 Ankara belgelendirme sürecine başlarken öncelikle ihtiyacınız olan belgeyi tespit ederiz. Tespit edilen standart dahilinde gerekli dokümantasyon ve belgeniz çıkana kadarki tüm süreci yönetiyoruz.

Alacağınız sertifika TÜRKAK yada Yurtdışı akreditasyon olarak ikiye ayrılmaktadır.

TÜRKAK akrediteli sertifika işletme şartları uygunsa 10-15 günde çıkarken,

Uluslararası geçerli Yurtdışı akredite sertifika 3-5 iş gününde çıkmaktadır,

Demirkanat Mühendislik olarak 7 yılı aşkın süredir, işletmelere İSO 9001:2015 belgesi, İSO 9001 eğitimi, İSO 9001 dokümantasyon oluşturma, İSO 9001 Ankara alanlarında hizmet veriyoruz.

Ankara’da bulunan OSTİM, Başkent OSB, Sincan Organize Sanayisi, Kazan, Keresteciler Sanayi, MALIKÖY OSB’deki işletmelerin gerek ihracat gerekse iç piyasada ülkemize ciddi katkılar sağladığının bilincindeyiz. Şirketlerin bu denli katkılarına kayıtsız kalmıyor İSO 9001 belgelendirme süreçlerinde Ankara firmalarına destek oluyoruz.

Ankara’dan bizlere ulaşan şirketlere özel ISO 9001 belgelendirme ihtiyaçlarında ekonominin gerektirdiği bakış açısını da dikkate alarak %15 indirim uyguluyoruz.

TÜRKAK akrediteli alınan ISO 9001 belgesi için KOSGEB desteği alınabilmektedir. Bu noktada geri ödeme süreçlerini de yönetiyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalar ürününüzün bağlı olduğu yönetmelik ve standartlara göre yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!