03
Nis

ISO 9001 Eskişehir

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO 9001 Eskişehir başlıklı bu bloğumuzda işletmelere kalite gelişim süreçlerinde fayda sağlamaya devam ediyoruz. Günümüzde şirketlerin piyasada yer edinebilmeleri ve hedeflerine ulaşabilir olmasını sağlayan adımlardan birisi de işletmenin ISO kalite yönetim sistem belgelerinin mevcut olmasından geçmektedir. Set olarak düşünürsek ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 yönetim sistemleri belgelerin temelini oluşturmaktadır.

Bunlar;

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001:2015 Çevre Yöneyim Sistemi

ISO 45001:2018 İSG Yönetim sistemi şeklindedir,

Kuruluşumuzun Eskişehir’de temsilcisinin olması sebebiyle plansız tedarikçi denetimlerinizde, müşteri taleplerinizde, üst yönetim veya ihracat taleplerinizde ISO 9001 kalite belgesini bizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Eskişehir’in merkezi, üretimde aktif, organize sanayide hacimli firmaların olduğunu düşünürsek yapılmış bir ihracatınız için ISO 9001 belgesi istendiğinde bunu kısa sürede temin edebilmektesiniz.

ISO 9001 belgesini alarak ihracat sürecinizi hızlandırabilir, kurumsallaşmanın başlangıcını sağlayabilir, ürün ya da hizmetlerinize yönelik izlenebilirliği sağlayabilir, satış pazarlama faaliyetlerinizi hızlandırabilirsiniz.

DEMİRKANAT Mühendislik olarak işlemlere nasıl başlarız?

ISO 9001 Eskişehir belgelendirme sürecine başlarken öncelikle ihtiyacınız olan belgeyi tespit ederiz. Tespit edilen standart kapsamında gerekli dokümantasyon kontrolleri yapar, olmayan dokümanları firmanıza özgün oluşturur ve belgeniz çıkana kadarki tüm süreci yönetiyoruz.

Alacağınız sertifika TÜRKAK ya da Yurtdışı akreditasyon olarak ikiye ayrılmaktadır.

TÜRKAK akrediteli sertifika işletme şartları uygunsa 10-15 günde çıkarken,

Uluslararası geçerli Yurtdışı akredite sertifika 3-5 iş gününde çıkmaktadır,

DEMİRKANAT Mühendislik olarak 7 yılı aşkın süredir, işletmelere ISO 9001:2015 belgesi, ISO 9001 eğitimi, ISO 9001 dokümantasyon oluşturma, ISO 9001 belgesi Eskişehir alanlarında hizmet veriyoruz.

Eskişehir’de bulunan organize sanayi bölgesindeki işletmelerin gerek ihracat gerekse iç piyasada ülkemize ciddi katkılar sağladığının bilincindeyiz. Şirketlerin bu denli katkılarına kayıtsız kalmıyor ISO 9001 belgelendirme süreçlerinde Eskişehir firmalarına destek oluyoruz.

Eskişehir’den bizlere ulaşan şirketlere özel ISO 9001 belgelendirme ihtiyaçlarında ekonominin gerektirdiği bakış açısını da dikkate alarak %20 indirim uyguluyoruz.

TÜRKAK akrediteli alınan ISO 9001 belgesi için KOSGEB desteği alınabilmektedir. Bu noktada geri ödeme süreçlerini de yönetiyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalar ürününüzün bağlı olduğu yönetmelik ve standartlara göre yapılmaktadır.