10
Kas

Malatya CE Belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

Malatya’da CE belgesi almak isteyen firmalara özgün hazırlamış olduğumuz kampanya ile gerek 2006/42/AT Makine Ekipman Yönetmeliği gerek diğer tüm yönetmelikler kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

CE belgesi üretmiş olduğunuz ürünlerin Avrupa piyasasında serbest dolaşabilmesi için bir nevi ürününüzün pasaportudur.

Birçok ürün gurubu için Malatya CE belgesi zorunludur. Peki nedir zorunlu olan ürünler biraz bunlardan bahsedelim;

Makinalar, Dondurucular, Alçak gerilim ile çalışan tüm cihazlar, Asansörler, İnşaat malzemeleri, Basınçlı ekipmanlar, İnsan vücuduna yerleştirilebilen KKD ekipmanları bunlardan bazılarıdır. Eğer üretmiş olduğunuz ürün bunlar arasında değilse daha detaylı kontrol için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CE belgesine tabii olup, Malatya CE belgesi almayan firmalar bazı yaptırımlar ile karşılaşabilmektedir.

Peki şirket olarak Malatya ilinde CE Belgesi almaya karar verdiniz. Malatya CE belgesi nasıl alınır?

Öncelikle Malatya CE belgesi almak isteyen kuruluşun, ürüne yönelik teknik dosya hazırlaması gerekir. Teknik dosyanın nasıl hazırlanacağı ile ilgili bloğumuzu https://demirkanat.com.tr/ce-belgesi-teknik-dosya.html linkinden inceleyebilirsiniz.

Teknik dosya hazırlandıktan sonra CE belgesi için gerekli çalışmalar başlatılabilir.

Demirkanat Mühendislik olarak Malatya ilinde faaliyetlerini sürdüren firmalara özel CE belgesinin alınabilmesi için tüm süreçleri yönetiyoruz. Ürün teknik dosyasının hazırlanması, gerekli talimat ve prosedürlerin hazırlanması, ilk tip testlerinin organize edilmesi ve tüm bunların sonunda Malatya CE belgesinin alınması ile ilgili hizmetlerimiz devam etmektedir. Daha detaylı bilgi için https://demirkanat.com.tr/iletisim linkinden bize ulaşabilir. Ticari bir ilişki olmasına gerek kalmadan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.