10
May

Ostim 9001 Belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

Ostim 9001 belgesi ile Ankara’nın en eski sanayisi olan Ostim organize sanayi bölgesinde, yıllardır olduğu gibi işletmeleri belgelendirmeye devam ediyoruz.

Ankara’nın diğer büyük sanayilerine yerleşen birçok firmanın kuruluşu ostim sanayisinden geçmektedir. Burada hacimli projeleri tamamlayabilen işletmelerin iş hacmi artıkça personel yapısı büyüdükçe ve şirket alanı yetmedikçe Sincan organize sanayisi ya da başkent organize sanayisinden kendilerine yer aramaktadırlar. Birçok savunma sanayisine yedek parça imalatı yapan, iş makinelerini parçalarını üreten, kesim, büküm, kumlama, boya firmaları derken kısacası üretimin kalbi ostim’de atıyor diyebiliriz.

Bizde Demirkanat Mühendislik olarak bu bölgeye mercek tutuyor, buradaki işletmelerin kurumsallaşması, ihale ve müşteri taleplerini daha net karşılayabilmeleri için ISO 9001 belgelerinde kampanyaya gidiyoruz.

Ostim de üretim yapıp, ISO yönetim sistemleri ile ilgili talebi olan işletmelere %15 indirim uyguluyoruz.

Ostim 9001 Belgesi için bizlere aşağıdaki belgelendirme hizmetleri için ulaşabilirler;

ISO 9001 Belgesi Ostim

ISO 14001 Belgesi Ostim

ISO 45001 Belgesi Ostim

ISO 27001 Belgesi Ostim

ISO 13485 Belgesi Ostim

IATF 16949 Belgesi Ostim

Tesis Güvenlik Belgesi Ostim

 

Ostim 9001 Belgesini Demirkanat Mühendislik 7 yılı aşkın piyasa ve saha tecrübesiyle ilgili yönetmelik ve standartlara uygun, bünyesindeki baş denetçiler ile sağlamaktadır. Dokümantasyon, sistem kurulumu, teknik dosya hazırlığı, ISO belgelendirme hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.