21
Eki

CoC Belgesi Uganda (Certificate Of Conformity) Belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

CoC Belgesi Uganda (Certificate Of Conformity) Belgesi kapsamında 81 ilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu bloğumuzda Uganda bölgesine yapacağınız sevkiyatlar için talep edilen CoC belgesi süreçlerinden bahsedeceğiz. Bu yazıyı okuduktan sonra CoC belgesi nasıl alınır, CoC belgesi nedir, Coc belgesi için gerekli evraklar nelerdir, CoC belge başvurusu, Coc belgesi test raporları hakkın fikir sahibi olacaksınız.

Türkiye ve Uganda ülkelerarası anlaşma sebebiyle iki ülke arasında ihracat yapılması durumunda Certificate Of Conformity belgesi alınması şartı getirmişlerdir.

Bu belgenin amacı ülkeler arası ihracat süreçlerini kontrol altına almak ve takip etmek içindir.

Ayrıca bu belge sadece Türkiye ve Uganda için değil birçok Ortadoğu ülkesi için istenmektedir.

Önemli not; Uganda ya yapacağınız ihracat için ürünleri yüklemeden önce FCL konteyner organizasyonu yapmadan dosyanızın açılmış olması gerekir. FCL yüklemesi gözetim eşliğinde yapılır.

CoC Belgesi Uganda (Certificate Of Conformity) belgesi kaç günde çıkar?

Sizden talep edeceğimiz gerekli dokümanların tam olması şartıyla 5-7 iş gününde çıkmaktadır. Bu konuda ürün gurubunuza göre değişkenlik gösterecek durumlar olabilir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CoC Belgesi Uganda için test raporu yok ne yapmalıyım?

CoC Belgesi Uganda (Certificate Of Conformity) Belgesi ni alabilmeniz için üretmiş olduğunuz ürünlerin test raporu olması gerekir. Test raporunuzun olmaması durumunda işlemlere öncelikle test yaparak başlanmaktadır. Test sonuçlarının çıkması ile belgelendirme süreci ilerletilmektedir.

Uganda (Certificate Of Conformity) belgesi için biz ne yaparız?

Demirkanat Mühendislik olarak biz 7 yılı aşkın süredir şirketlere Uganda (Certificate Of Conformity) belgesinin alınması kapsamında hizmet veriyoruz. Bize başvurduğunuz zaman sizden talep edeceğimiz dokümanları olacaktır. Proforma fatura, paket listesi, konşimento, FDI bunlardan bazılarıdır. Akabinde dosyanızın açılması için aksiyon alırız. Dosyanız açıldıktan sonra ürünleri fiziki olarak görmeye geliriz. Bu gözetim sırasında olması zorunlu ürün etiketlerinizin görülmesi gerekir. Etikette asgari yazılması gereken bilgiler olmalıdır. Bu etiketin olmaması gözetimin iptal edilmesine ve bir kez daha organizasyon yapılıp gözetim yapılmasına sebep olur. 2. Gözetim yeni bir maliyet olarak yansıtılır. Biz bu süreçlerin tümünü yönetip dosya açılışı, etiket, gözetim gibi tüm operasyonlarda süreci takip ediyoruz.

Uganda dışında COC belgesi gereken ülkeler aşağıdaki gibidir;

Fas – CoC (Certificate of Conformity)
Cezayir – CoC (Certificate of Conformity)
Irak – CoC (Certificate of Conformity)
Gabon – CoC (Certificate of Conformity)
Fildişi Sahilleri – CoC (Certificate of Conformity)
Kamerun – CoC (Certificate of Conformity)
Katar – CoC (Certificate of Conformity)
Kenya – PVoC Certificate
Kuveyt Kucas – Ter Certificate
Libya – CoC (Certificate of Conformity)
Nijerya – SONCAP Certificate
Suudi Arabistan – SASO Certificate
Tanzanya – PVoC Certificate
Uganda – CoC(Certificate of Conformity)
Zanzibar – CoC (Certificate of Conformity)

Hizmet teklifi, daha detaylı bilgi ve ürün gurubunuza yönelik örnek sertifika için bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer sizde; Coc belgesi nedir? Coc açılımı nedir? Coc nedir? Coc belgesi örnek, coc belgesi Uganda nasıl alınır? Certificate of conformity nedir? Certificate of conformity test raporu, Coc belgesi kaç günde çıkar? Coc belgesi fiyat? Coc belgesi ücreti? Coc belgesi nasıl alınır? İhracat uygunluk belgesi nedir? Ürün uygunluk belgesi nasıl alınır? Certificate of conformity, sorularına cevap arıysanız bize ulaşabilirsiniz.