24
Nis

Eskişehir ISO ve CE Belgesi

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

Eskişehir’de üretim yapan ve hizmet veren şirketlere göre hazırladığımız kampanya ile Eskişehirlilerin ISO ve CE belgelendirme taleplerini uygun fiyat avantajı ile karşılıyoruz.

Eskişehir, Organize Sanayisi ile gelişmekte olan şirketler yapmış oldukları üretimlerini yerel ve uluslararası alanda pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Eskişehir’de bulunan birçok şirket birden çok şehirde de üretim tesislerini kurmuş ve üretimlerini devam etmektedir. Ford, Eti Maden, Tusaş, Çimsa gibi uluslararası alanda kendisini kanıtlamış kuruluşları bünyesinde barındıran Eskişehirlilere özel hazırladığımız kampanya ile hizmet vermeye devam ediyoruz,

Eskişehir’de bulunan şirketler aşağıdaki hizmetlerimizden %15 indirimli fiyata yararlanabilirler;

Eskişehir ISO 9001 belgesi,

Eskişehir ISO 14001 belgesi,

Eskişehir ISO 45001 belgesi

Eskişehir CE Belgesi,

Eskişehir CE Teknik dosya hazırlama,

Eskişehir TSE belgesi,

Eskişehir Certificate Of Conformity,

Eskişehir EN 1090 Belgesi,

Eskişehir Kaynak Mühendisliği

7 yılı aşkın saha tecrübesi ve yetkin iş birlikçiler ile belgelendirme, danışmanlık ve mühendislik faaliyetlerini sürdüren Demirkanat Mühendislik, kuruluşundan beri dürüstlük, mevcut pazarı tekelci yapıya bırakmama, müşterilerine mutlak fayda sağlama ve iş bitiricilik konularında sıkı duruş sergileyerek büyüme göstermiş ve saygın bir yer edinmiştir. Örnek sertifika, referanslarımız veya daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.