13
Haz

ISO 9001 Belgesi Malatya

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO 9001 Belgesi Malatya için şirketlere %20 indirim fırsatı sunuyoruz. 2. Ordu komutanlığı ve İnönü üniversitesini bünyesinde barındıran Malatya, ilin ekonomisine can veren kayısı ihracatının yanı sıra sanayisi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Doğu Anadolu’daki üretim şirketlerinin %30 u Malatya’da faaliyetlerini sürdürdüğünü biliyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmelere Demirkanat Mühendislik olarak bizlerde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Malatya organize sanayisi, enerjisi yüksek işlere imza atarken bizler kalite yönetim sistemi ile ilgili şirketlere fayda sağlıyoruz.

Aşağıdaki belgelendirme çalışmaları için bizlere ulaşabilir, indirim imkanından faydalanabilirsiniz,

ISO 9001 Malatya, ISO 14001 Malatya, ISO 45001 Malatya, ISO 27001 Malatya, ISO 13485 Malatya

ISO 3834 Malatya, EN 1090 Malatya, ISO 3834 Malatya, CE Belgesi Malatya, FDA Belgesi Malatya, COC Belgesi Malatya,

ISO belgelerini kim verir?

Öncelikle bilmemiz gereken konu ISO 9001 belgesini ya da diğer ISO sertifikalarını veren firmanın Akredite bir kuruluş olduğuna dikkat edilmelidir.

Bulduğunuz firmanın akreditesi olabilir ancak sizin faaliyet gösterdiğiniz alanda EA, NACE kodunda yetkisi olmayabilir. Buna dikkat edilmesi gerekir.

Firmaların akredite olup olmadığını https://secure.turkak.org.tr/kapsam/search linkinden sorgulayabilirsiniz. Burada olan firmalar Türkak tarafından akredite kuruluştur.

Türkak gibi Yurtdışı akredite firmalar da bulunabilmektedir.

Demirkanat Mühendislik olarak 7 yılı aşkın süredir ISO belgesi alanlarında işletmeleri belgelendirmeye devam ediyoruz. Müşteri talebi ya da ihalelerinizde sizden istenilen belgeler için bizimle çalışma yapabilirsiniz. Örnek sertifika, referanslarımız ya da hizmet teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi için başvuru evrakları nelerdir?

Türkak ya da Yurtdışı akreditasyon fark etmez ISO 9001 kalite yönetim sistemi belge başvurusunu yaparken aşağıdaki bilgileri danışanlarımızdan talep ederiz.

Son yıl vergi levhası, Ticaret sicil gazetesi, Son gazete (Tadil varsa) İmza sirküleri, Faaliyet belgesi, Son ay sgk listesi, Belge kapsamı,

ISO 9001 Başvurusu yapmadan önce hazır olması gereken dokümanlar nelerdir?

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi 10 maddeden oluşmaktadır. Dolayısı ile belge başvurusu yaptığınız belgelendirme kuruluşu işletmenizi bu 10 madde üzerinden denetleyecektir.

Belgelendirme denetimini organize etmeden önce ISO 9001 sistem dokümantasyon evraklarınızın hazırlanmış 6 ay süre ile de işletilmiş olması beklenmektir. Yani ISO 9001 başvurusu yapmadan önce kalite dokümanlarınızı hazırlamanız gerekmektedir.

ISO 9001:2015 dokümanları nelerdir?

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi için asgari olarak aşağıdaki dokümanları içermelidir.

Kalite el kitabı, prosedürler, talimatlar, prosesler, iş akış şemaları, formlar, uygulamalar bunlardan bazılarıdır. İşletmenize özgün ISO 9001 sistem kurulumu, işletmenize uygun ISO 9001 belgelendirme çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Malatya dışında diğer hizmetlerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Uygun fiyat, hızlı termin süresi ile 7 yılı aşkın saha tecrübemizle işletmelere belgelendirme hizmeti vermeye devam ediyoruz. İşletmeler Türkak akredite ISO belgeleri için Kosgeb’den %70 geri ödeme alabilmektedir.