03
Tem

ISO 9001 Mersin (Kalite Yönetim Sistem Belgesi)

Demirkanat Belgelendirme Hizmeti

ISO 9001 Mersin (Kalite Yönetim Sistem Belgesi) ile Mersin’de üretim ve hizmet faaliyeti veren kuruluşlara belgelendirme hizmeti vermeye devam ediyoruz. İşletmelerin rakiplerinden bir adım öne geçmelerini sağlayan, ihale veya müşteri taleplerinde istenen çalışmalardan biri de de firmanızın iso yönetim sistem belgelerinin olmasından geçmektedir.

ISO belgelerini set olarak düşünürsek;

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001 Çevre Yöneyim Sistemi

ISO 45001 İSG Yönetim sistemi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şeklindedir,

İşletmeler tüm bu standartları hep birlikte olmak zorunda değildir. Talep ettiği standartları alabilmektedirler.

ISO 9001, 14001, 45001, 10002 sertifikalarını sizden satış yaptığınız/yapacağınız müşteriniz, ihaleye girmek için ihalenin bir gerekliliği veya üst yönetim olarak firma yetkilileri talep etmiş olabilir.

ISO 9001, 14001, 45001, 10002 standartlarının şartları geneldir. Her kapasitedeki firma ve sektör için uygulanabilmektedir.

Belgeyi teslim edeceğiniz kurum, kuruluş ya da firma talebine töre akreditasyon seçenekleri bulunmaktadır. Örneğin: (TÜRKAK, IAS, DAKKS, EQRAS) hangi akreditasyon ile çalışma yapmanız gerektiğini uzmanlarımızla görüşerek belirleyebilirsiniz.

Demirkanat Mühendislik olarak işlemlere nasıl başlarız?

ISO 9001 Mersin belgelendirme sürecine başlarken öncelikle ihtiyacınız olan standardı tespit ederiz. İlgili standarda göre başvurunuzu alıp gerçekli çalışmaları başlatırız. İşlemlere başlarken planlanan teslim tarihini ve talep edeceğimiz temel resmi evrakları isteriz. Süreçle ilgili periyodik bilgilendirme yapar sertifikanız çıkana kadarki süreci yönetiriz.

TÜRKAK akrediteli sertifika işletme şartları uygunsa 20-30 günde çıkarken,

Uluslararası geçerli Yurtdışı akredite sertifika 2-4 iş gününde çıkmaktadır,

Demirkanat Mühendislik olarak on yılı aşkın süredir, işletmelere ISO 900 belgesi, ISO 9001 eğitimi, ISO 9001 dokümantasyon oluşturma, ISO 9001 uygulama alanlarında hizmet veriyoruz.

Mersin’da bulunan , Tarsus OSB, Silifke OSB, Tarsus Karma OSB, belgesi Mut OSB, Tarımsal Ürün İşleme OSB, Turizm Yatırım Bölgelerindeki işletmelerin hem ihracat hem de iç piyasada ülkemize ciddi fayda sağladığının farkındayız. Mersindeki şirketlerin bu denli katkılarına kayıtsız kalmıyor ISO 9001 belgelendirme süreçlerinde Mersin firmalarına destek oluyoruz.

İşlemelere Başlamak İçin: Vergi levhası, imza sirküsü, faaliyet belgesi, kuruluş gazetesi ve son ay SGK hizmet listesi yeterlidir.

Yaptığımız tüm çalışmalar ürününüzün bağlı olduğu yönetmelik ve standartlara göre yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerinizi Aşağıdaki Formdan Gönderin Biz Sizi Arayalım!