06
Nis

CE Belgesi Danışmanlığı

Demirkanat Belgelendirme Hizmetleri

CE Belgesi Danışmanlığı Yol Haritası

 

Bu bloğumuzda CE belgesini alabilmeniz için, danışmanlık hizmetimizin ilerleyişi ile CE işaretini ürününüze iliştirebilmeniz için gerekli adımları açıklayacağız.

Bu bloğu inceledikten sonra çalışmalarımız ve danışmanlığımız hakkında detaylı bilgiye sahip olmuş olacaksınız.

Danışanlarımızdan bize CE belgesi ile ilgili bir talep geldiğinde ilk önce ürün ve ürünlerin çeşitleri hakkında bilgi tele ederiz. Bu noktada ürün kataloğu, ürün görseli, ürün kullanım bakım talimatı gibi bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz.

Ürün bilgisi bize ulaşınca ürününüzün onaylanmış kuruluş tarafından belgelendirilip belgelendirilmeyeceğine bakar, ilgili yönetmelik ve standartlara göre ürününüzün kapsamını belirleriz.

Ürününüz CE belgesi kapsamına girebilmesi için ilgili bir yönetmeliğe bağlı olması beklenir.

Bu aşamadan sonra iki opsiyon ile çalışma durumu ortaya çıkmaktadır.

  1. Opsiyon eğer ürününüz CE belgesi onaylanmış kuruluş kapsamındaysa, ilgili yönetmelik ve standartların doğrultusunda yapılacak testlerin fiyatına çalışılıp size danışmanlık hizmetini de kapsayan bir fiyat teklifi paylaşırız.
  2. Opsiyon ürününüz onaylanmış kuruluş gerektirmeyen bir konumdaysa bu doğrultuda bir fiyat çalışması yaparız.

Göndermiş olduğumuz hizmet teklifini onaylamanız ile belirlenen opsiyonların gerektirdiği kriterlere göre teknik dosyanın oluşturulması, ürüne yönelik talimat, prosedürlerin oluşturulması, etiketin hazırlanması gibi çalışmaları başlatmış oluruz. Yapacağımız tüm bu çalışmalardan sonra CE belgeniz çıkmış olur ürüne CE işaretini vurabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve fiyat talebi için bizimle info@demirkanat.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.